China Fabrika e shitjes direkte zonjat udhëtojnë me shumicë të dorës së Krishtlindjeve gratë porosi lëkure i papërshkueshëm nga uji pu porosi kozmetike përbëjnë tufë qese prodhues dhe furnizues | Boffo
 • Ju mirëpresim në Boffo dyqan!

Fabrika e drejtpërdrejtë të shitjes zonjat udhëtojnë me shumicë të dorës së Krishtlindjeve gratë porosi lëkure i papërshkueshëm nga uji pu porosi kozmetike përbëjnë qese tufë

Përshkrim i shkurtër:

Factory direct sale ladies travel wholesale christmas hand custom women waterproof leather pu cosmetic custom make up clutch bag Product Description  Click here to get the sample information!!!   Brand EPASIKA, free to emboss custom any logo Place of origin Guangzhou, China OEM/ODE service YES Logo Any customized logo Function Shopping, travel,school,leisure Pattern Type Sequin,embroidery,rivet,tassel etc. Available color Custom color is possible Accessory Polye...


 • Order MOQ: 200pcs for custom order, stock goods welcome small order
 • OEM/ODE service: Yes
 • Sample time: Usually about 7-10 working days
 • Delivery time: 30-45 days, depends on quantity
 • Payment term: 30% deposit, 70% balance
 • Package: normal polybag/pcs, welcome custom package
 • Detail Product

  kompania e Informacionit

  Production Flow & Packaging

  FAQ & Warm tips

  how to contact us?

  Produkt Tags

  Fabrika e drejtpërdrejtë të shitjes zonjat udhëtojnë me shumicë të dorës së Krishtlindjeve gratë porosi lëkure i papërshkueshëm nga uji pu porosi kozmetike përbëjnë qese tufë

  përshkrim i produktit

   Kliko këtu për të marrë të dhënat mostër !!!

   

  markë EPASIKA, të lirë për të stampoj porosi çdo logo
  Vendi i origjinës Guangzhou, China
  OEM / shërbimit ODE
  PO
  Logo Çdo logo përshtatur
  funksion Pazar, udhëtimit, shkollë, kohën e lirë
  Lloji i modelit Temin, qëndisje, gozhdoj, thekë, etj
  ngjyra në dispozicion porosi ngjyra është e mundur
  pajisje shtesë Poliestër linning / cilësi të lartë hardware
  Kushtet e pagesës Depozitave 1,30% para se të prodhimit dhe bilancit pagesës para se të dërgesës
  2, Metodat e pagesës: T / T, Western Union, MoneyGram, PayPal. L / C
  koha mostër Zakonisht rreth 7-10 ditë pune
  Paketa Details mbushje e përshtatshme brenda, lagështi rruaza rezistente brenda, mbrojtës plastike në të gjitha pjesët e metalit, var tag në qese para poli, 25-30pcs çanta do të jetë në një kuti kartoni.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  KLIKO KËTU PËR TË merrni më shumë detaje !!!

  New Zonja Handbags

   


 • Previous:
 • Next:

 • FAQ

  1. Ku është fabrika e juaj?

  Kompania jonë e vendosur në qytetin Guangzhou, Kinë

  2.Can kam bërë një mostër?
  Yes ,We can provide the sample,sample could be provided with charge if without confirmed order.

  3.How gjatë do të përfundojë produktet?
  Sample delivery time is 7-10 days.
  Normally, 20-45 days for the bulk production, which up to the quantity.

  4.How për paketim?
  Appropriate stuffing inside, moisture resistant beads inside, plastic protector on all the metal parts, hang tag at front poly bag, 25-30pcs bags will be in a carton.

  5.Can I change the color or put my logo on the products? 
  Of course, OEM is welcome.
  We can produce your brand, your design, your color and so on.

  6. Çfarë është termi juaj e pagesës?

  tem ynë pagesa është 30% e depozitave, bilanci 70% para se të dërgesës

  7.What janë mënyra të anijeve?
  We only provide factory price, so we don’t bear the shipping fees usually.
  We can contact the shipping company or your shipping agent.
  The normal shipping way: by sea, by air, by express DHL, FEDEX, UPS,TNT,EMS.

  8. Çfarë është tregu juaj kryesor?

  Ne vetë eksportuar në Evropë, Amerikës së Jugut dhe SHBA. Rusia dhe kështu me radhë.

   

  Këshilla ngrohtë:

  1. Qese ka një shije, si të bëhet kjo?

  A: The lëvozhgë portokalli ose lëvore limoni në qese, 2-3 ditë, aroma do të zhduket.

  B: dele peshqir letre, dhe pastaj të prerë disa pjesë të vogla të sapunit, të vënë në brendësi të qese së bashku, pas 2-3 ditësh, aroma do të zhduket.

  C: hiqni paketimin e qese, qese me ventilim, 2-3 ditë, aroma do të zhduket.

  2. Qese është e ndyrë, çfarë duhet të bëjmë?

  A: Në qoftë se qese është lëkurë PU, ka një shkrim dore stilolaps stilolaps, shkrim dore veshura butësisht me një koncentrim prej 95% alkool, ose të veshura me një shtresë të bardhë veze, le të mbajë për rreth 5 minuta, pije me ujë të pastër atë.
  B. If the bag fabric is matte leather, with a soft cloth stained a little water, and then a little toothpaste, gently wipe.

   

  Contact us as below method:

  Mobil: +86-18711704503

  WhatsApp: +8618711704503

  Skype: sofeel.liza

  Email: sales@boffoleather.com

 • WhatsApp Online Chat!