• Ju mirëpresim në Boffo dyqan!

Rreth nesh

EKIPI YNË

Ne kemi mbi 150 staf të aftë dhe me përvojë teknike.

IMG_5545 - 副本
IMG_5555 - 副本

Kompania jone

Guangzhou Boffo Leather Products Co, Ltd, themeluar në vitin 2008, Ajo është e vendosur në Huadu Kinë, e cila është përshëndetur si "Kina lëkure Capital" nga Shoqata Kina lëkure Industrisë. Ne kemi mbi 150 staf të aftë dhe me përvojë teknike. Fabrika jonë zënë 6000 metra katror, ​​Ne kemi prerja makine, makine Kompjuter qepëse, makinë qepëse, e specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e shpinës modës, handbags, purses etj, Ne kemi një gamë të plotë të zhvillimit të modelit, model duke e bërë, kontrollin e prodhimit, ekip të biznesit, për të siguruar OEM & ODM e produkteve fund të lartë për konsumatorët. Ne kishim nderin për të shërbyer disa markë e famshme në të gjithë botën, të tilla si VETEM, DMR, Mellow Botës, Guy Laroche, SHINYTON, ROBINWAY, Nicole Lee USA etj Prodhimet tona janë eksportuar në SHBA, Turqi, Rusi, Spanjë rreth world.Quality është kultura jonë, na besoni! Ju do të jetë një nga klientët tanë VIP herë ne kemi mundësi për shërbim ju! Mirëpritur të na vizitoni!

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!