• Добредојдовте да Boffo продавница!

за нас

НАШИОТ ТИМ

Имаме над 150 квалификувани и искусни технички персонал.

IMG_5545 - 副本
IMG_5555 - 副本

Нашата компанија

Гуангжу Boffo производи од кожа копродукции, Ltd, основана во 2008 година, таа се наоѓа во Huadu Кина, која е поздравена како "Кина кожа Капитал" од страна на Здружението на Кина кожарската индустрија. Имаме над 150 квалификувани и искусни технички персонал. Нашата фабрика окупирана 6000 квадратни метри, Ние имаме машина за сечење, компјутерски машина за шиење, машина за шиење, специјализирана за дизајн, развој, производство и продажба на мода ранец, чанти, женски ташни и сл, Ние имаме широк спектар на развој на модел, правејќи шема, контрола на производството, бизнис тим, да обезбеди ОЕМ и ODM high-end производи на потрошувачите. Имавме чест да им служи на некои од познатиот бренд во целиот свет, како што само, DMR, весел свет, Гај Laroche, SHINYTON, ROBINWAY, Никол Ли САД и др Нашите производи се извезуваат во САД, Турција, Русија, Шпанија околу world.Quality е нашата култура, да ни веруваат! Ќе биде еден од нашите ВИП клиенти уште имаме шанса да ви услуга! Повелете посетете не!

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!